فلزیاب

فلزیاب

فلزیاب

Blog Article

شعاع زن خطی یعنی بصورت ثابت استفاده میکنید و ردیاب چرخشی بلبرینگی نیست ، هر جهت که اپراتور بچرخد آن سمت را دستکاه کاوش میکند

عمق بوق : ۸ متر - عمق آنتن ۱۲ متر شعاع : ۱۲۰۰ متر اسکنر :۱۴ متر

بوقی پالسی-آنتن راداری - اسکنر تصویری مگنتومتر+ سوپرسنسور

از خریداران محترم خواهشمندیم با تحقیق درباره اشخاص و شرکت‌ها نسبت به خرید اقدام کنند و صرفاً به ظاهر دستگاه‌ها توجه نکنند.

شکل هدف: اشکال دایره ای مانند سکه ها و حلقه ها را می توان عمیق تر از اشکال بلند و نازک تشخیص داد.

(دوستان توجه کنید که با توجه به نوسان های چشمگیر بازار ارز ،قیمت های این لیست بصورت لحظه ای تغییر می کند لذا برای اطلاع از قیمت های بروز با شماره موجود گوشه تصویر تماس حاصل نمایید)

عمق بوق : ۶ متر - عمق آنتن ۸متر شعاع : ۸۰۰متر - عمق اسکن ۵ متر

این شرکت با مهندسین حرفه‌ای و تیمی متخصص در زمینه ساخت دستگاه فلزیاب سیستم‌های نشانه‌یاب خطوط زیرزمینی، سیستم‌های مغناطیس‌سنج زیرسطحی و تاسیساتی مشغول به فعالیت و خدمت به هم میهنان عزیز فلزیاب است.

راهنما: در این قسمت، نمونه ای به جهت راهنمای نحوه جستجو تعبیه شده است.

اساس کار ردیاب‌های فلزی ایجاد یک میدان مغناطیسی است که در اجسام فلزی حلقه‌های جریان الکتریکی را ایجاد می‌کنند. سپس سیگنال‌هایی که از سمت فلز ایجاد می‌شود را ردیاب، دریافت کرده و آن را آنالیز می‌کند. هرچه دستگاه طلایاب شما به اجسام فلزی نزدیک‌تر شود، دستگاه با صدای بلندتری به شما گزارش می‌دهد.

آشکارساز: آشکارساز تغییرات میدان مغناطیسی را تشخیص می دهد، سیگنال ها را پردازش می کند و امکان تشخیص اجسام فلزی را فراهم می کند.

با مراجعه به این سامانه می توانید به مقالات علمی دسترسی داشته باشید اما ابتدا می بایست نسبت به نحوه عملکرد و امکانات سایت آشنایی لازم را کسب نمایید.

نام نویسی/ورود: داوطلبان با مراجعه به این بخش می توانند در سایت نام نویسی کرده و یا چنانچه قبلا فرآیند ثبت نام را تکمیل نموده اند، با درج اطلاعات فردی خود به پروتال ورود پیدا کنند.

دستگاه الفا تا ۵ متر عمق میزنه و سیستم کاری پالسی داره و دستکاه مانتیکور وی ال بوده و ۱.۵ متر عمق میزنه

Report this page